MAKIJAŻ PERMANENTNY 

  Tajemnica życia tkwi w poszukiwaniu piękna – Oskar Wilde


   Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej z Nas.

  Makijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin branży kosmetycznej. Technika

  makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników organicznych do

  zewnętrznych warstw skóry.

  Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie

  konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej

  powiece). Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.
Pracujemy na profesjonalnym niemieckim urządzeniu firmy PUREBEAU zapewniającym całkowitą sterylność , komfort i precyzję doskonale dostosowanym do poszczególnych obszarów, posiadającym  sterowane elektronicznie stopnie prędkości od 90 do 250 uderzeń igły na sekundę. Wyjątkowo precyzyjny bieg zapewniający idealną dokładność przy barwieniu (bez wahań prędkości i niespokojnego ruchu).
Stosowane przez nas pigmenty są przebadane i posiadają niezbędne certyfikaty, charakteryzują się pięknymi pastelowymi kolorami oraz niezwykłą trwałością.
Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt.


Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:
- mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta
- chciałyby zniwelować asymetrię twarzy
- pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii
- mają mało czasu na makijaż, zapracowanych
- rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście
- nie malują się (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
- noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu
- starszych, mających problemy ze wzrokiem
- są uczulone na kosmetyki kolorowe.

Należy pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym. Można na nim wykonać klasyczny makijaż z użyciem kosmetyków kolorowych. Zadaniem makijażu permanentnego nie jest zastąpienie makijażu wieczorowego , makijaż permanentny ma  w sposób delikatny  podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić niewidoczne dla osób postronnych korekty .

Przed zabiegiem:
Wszystkie zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są u nas przez certyfikowaną linergistkę o dużym doświadczeniu, która projektując makijaż ma na uwadze przede wszystkim odpowiedni , subtelny rysunek pasujący do kształtu twarzy, osobowość , charakter, temperament, karnację oraz oczekiwania klientki.
W zależności od rozległości makijaż permanentny może trwać od 60 minut do 3 godzin. W ciągu kilku dni po zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu i dlatego potrzebne jest jego uzupełnienie - korekta.  
Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te  ustępują w ciągu 12 godzin. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny.
W przypadku makijażu ust aby uniknąć opryszczki należy co najmniej 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe ( Heviran) .
Na 30 minut przed wykonaniem makijażu stosujemy najwyższej jakości znieczulacz w postaci maści Numpot, w trakcie zabiegu by jak najbardziej złagodzić odczucie drapania na bieżąco aplikujemy dwa znieczulacze Tag i Numpot.

Po zabiegu:
Bardzo ważne jest odpowiednie dbanie o ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ,solarium, na basen, nie wolno zdrapywać złuszczających się strupków, gojące się miejsca należy delikatnie przemywać solą fizjologiczną i szarym mydłem,  w przypadku makijażu ust zalecane jest również picie przez słomkę.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są:
- infekcja
- ciąża,
- anemia,
- bielactwo,
- hemofilia

 

CENNIK:

usta

USTA - KONTUR                                           500 PLN

USTA - KONTUR Z CIENIOWANIEM        750 PLN

USTA - KONTUR Z WYPEŁNIENIEM        850 PLN

brwi

BRWI cieniowanie                                           650 PLN

Korekta ubytków brwi                                 od 150 PLN

oczy

OCZY kreska górna                                          450 PLN

OCZY – kreska dolna                                        350 PLN