ZAMYKANIE NACZYNEK KRWIONOŚNYCH

Problem rozszerzonych naczyń krwionośnych dotyczy coraz większej grupy ludzi. Kontakt ze słońcem, opalanie w solarium, gwałtowne zmiany temperatury, mroźne powietrze, duża wilgotność, przyjmowanie sterydów, siedzący tryb życia- to wszystko przyczynia się do powstawania zmian naczyniowych. Naczynia rozszerzone- Teleangiektazje potocznie pajączki rozciągają się promieniście na boki od centralnego najszerszego naczynia. Są widoczne pod skórą. Najnowocześniejsza technika, którą proponujemy daje najskuteczniejsze i długotrwałe rezultaty w leczeniu łagodnych zmian naczyniowych.

Zabieg polega na naświetlaniu skóry intensywnym źródłem światła IPL oraz oddziaływaniem fal radiowych RF Światło przechodzi przez powierzchnię skóry i w zetknięciu z hemoglobiną (barwnikiem krwi) zamienia się w ciepło. Naczynia zostają trwale zamknięte. Impulsy lasera odczuwane są jako krótkie zapieczenia. Należy podkreślić, że wykonane zabiegi nie likwidują skłonności do poszerzania się naczyń. Dlatego też należy liczyć się z koniecznością powtórzenia kuracji w przyszłości.

 

Reakcje pozabiegowe

W przypadku naczynek wykonuje się od 1 do 5 zabiegów co 3 tyg. Częstym objawem jest ścinanie się hemoglobiny na skutek energii cieplnej. Naczynko wówczas robi się purpurowe, ciemnieje. Jest to naturalny objaw. Po ok. 2 tyg hemoglobina wypłukuje się.

Po zabiegu skóra pod żadnym pozorem nie może być wystawiana na działanie słońca lub solarium min 3-4 tygodnie. Należy stosować krem z wysokim filtrem SPF30

 

CENNIK:

                                                                           1 zabieg              pakiet min 4 zabiegów                   

NOS                                                                  100 PLN                  90 PLN

CAŁA TWARZ                                                 200 PLN                180 PLN

POLICZKI                                                        150 PLN                130 PLN

DEKOLT                                                           200 PLN                180 PLN

POJEDYŃCZE NACZYNKO                          70 PLN                       -