DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

     Pracujemy na laserze diodowym Light Sheer TM Diode Laser System amerykańskiej firmy Coherent / Lumenis, który jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia . Dzięki wysokiej klasy laserowi diodowemu jakim jest Light Sheer , jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczną i efektywną formę usuwania owłosienia.

GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW JEST WYSZKOLONY I DOŚWIADCZONY PERSONEL.

  Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, może być wykonywana praktycznie w każdej okolicy ciała. Ale najważniejsze jest to, że daje oczekiwane i zadowalające efekty. Jedynym warunkiem powodzenia fotoepilacji jest obecność ciemnego owłosienia. Im ciemniejszy włos, tym większa jest skuteczność zabiegu. Włosy siwe i rude ze względu na brak barwnika - melaniny nie można usunąć metodą Light Sheer.

  Wiązka lasera oddziałuje na melaninę włosa w fazie wzrostu niszcząc jego macierz. W zależności od okolicy ciała, koloru i grubości włosów oraz indywidualnych predyspozycji organizmu konieczne jest wykonanie określonej ilości zabiegów. Średnio należy wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog zapoznaje się z rodzajem owłosienia, przeprowadza wywiad z Klientem oraz wykonuje próbę laserową, aby zabieg był bezpieczny i jak najbardziej efektywny. Urządzenie wyposażone jest w specjalny system chłodzenia z końcówką ChillTip, co sprawia, że depilacja jest bardziej komfortowa. Nasze doświadczenie pozwala zmniejszyć do minimum odczucie bólu przez Klienta. Dla osób bardziej wrażliwych na ból przy depilacji laserem stosujemy miejscowe znieczulenie.

 

  Przestrzegamy Państwa przed korzystaniem z usług firm, które używają wątpliwej jakości sprzętu lub oferują zabiegi urządzeniami "typu Light Sheer". Wykonanie zabiegu depilacji przy użyciu słabej jakości może powodować odbarwienie włosów i może utrudnić lub nawet uniemożliwić usunięcie ich na stałe.

 

PRZED ZABIEGIEM 

  Włosy przed zabiegiem powinny być zgolone. Nie ma potrzeby stosowania 2 - 3mm odrostu , ponieważ obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości i dokładnie naświetlany. Nie należy obawiać się, że osoba wykonująca zabieg nie zauważy krótko przyciętych włosków. Przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów, w przypadku twarzy przynajmniej 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8 tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń, jest szczególnie ważne, ponieważ laser nie uszkodzi włosa , który został wyrwany.

Przed zabiegiem skóra powinna być dokładnie ogolona, umyta, niczym nieposmarowana. Reakcją naturalną jest rumień, obrzęk około mieszkowy.

 PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

·         witamina A oraz jej pochodne

·         sterydy

·         epilepsja

·         leki psychotropowe

·         leki antydepresyjne

·         ciąża,

·         świeża opalenizna (samoopalacz, solarium)

·         zażywanie Roaccutanu w ciągu ostatnich 6 miesięcy

·         leki światłouczulające,

·         reticularis ( marmurkowa skóra)

·         retinoidy,

·         antybiotyki z grupy tetracyklinzioła (dziurawiec, nagietek),

·         nietypowe lub nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji,

·         nietypowe brodawki lub nowotwory,

·         choroby skóry (tzn. łuszczyca, egzema, infekcje),

·         wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze zabiegu (w ciągu ostatniego tygodnia),

·         dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich 3 miesięcy,

·         choroby mające wpływ na strukturę skóry,

·         >cukrzyca insulinozależna.

·         wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (penseta, wosk, depilatory mechaniczne)

 

PIERWSZA WIZYTA, PRZEBIEG ZABIEGU

  Zapraszamy na bezpłatną konsultacje podczas której wykonana zostanie próba laserowa, której celem jest sprawdzenie reakcji termicznej skóry oraz ocenę czy nie jesteś uczulona/y na światło lasera i dobranie odpowiednich parametrów zabiegu.

Jeżeli odczyn skóry po przeprowadzonej próbie jest prawidłowy, możemy po 15-30 minutach wykonać pierwszy zabieg. Jeżeli natomiast pojawiają się niepokojące zmiany wykonujemy ponowny test po odczekaniu kilku dni.

>Zabieg depilacji laserowej polega na naświetleniu każdego włosa wiązką promieniowania emitowanego przez laser. Ciągły kontakt pacjenta z terapeutą pozwala na indywidualne dostosowanie siły bodźca laserowego. Optymalne, zarówno w sensie zastosowania najbardziej efektywnej energii wiązki laserowej jak i w celu eliminacji przykrych odczuć pacjenta. Uderzenie wiązki laserowej pacjent odczuwa jako ukłucie. Jego intensywność jest uzależniona od wielkości zastosowanej energii oraz indywidualnej wrażliwości pacjenta. W przypadku depilacji okolic bardzo wrażliwych, np. pachwin, istnieje możliwość zastosowania miejscowych środków znieczulających, np. krem EMLA.

Podczas zabiegu głowicą ET, skóra pacjenta chłodzona jest specjalną szafirową końcówką, która zapobiega termicznemu przegrzaniu okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Objawy te najczęściej ustępują po kilkunastu minutach, do kilku godzin po zabiegu.

 

PO ZABIEGU

   Po zabiegu przez co najmniej dwa tygodnie nie należy się opalać, nakładać krem ochronny na obszar, który był naświetlany (SPF 30-100),przez kilka dni po zabiegu, nie drażnić naświetlonego obszaru chemicznie ani mechanicznie, unikać bezpośredniego i pośredniego nagrzewania naświetlonego obszaru (sauna, gorące kąpiele), pomiędzy zabiegami włosy można golić lub obcinać, ale nie można wyrywać ani woskować. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się rumień około mieszkowy. Te odczyny znikają po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymać się do kilku tygodni. Personel poinformuje o odpowiednim rodzaju maści przyspieszającej gojenie skóry.

 

CENNIK:

Twarz                                 Cena zabiegu

WĄSIK                                 100-150PLN

BAKI                                   100-150 PLN

BRODA                                      150 PLN

POLICZKI                                   200 PLN

SZYJA                                      250 PLN

CAŁA TWARZ                            250 PLN

Ręce                                  Cena zabiegu

RAMIONA                                  350 PLN

PRZEDRAMIONA                       300 PLN

DŁONIE                               100-150 PLN

Nogi                                  Cena zabiegu 

UDA                                   350-500* PLN

ŁYDKI                                350-450* PLN

STOPY                              100-150* PLN

Tułów                                 Cena zabiegu

PLECY                               400-600* PLN

KARK                                 200-300* PLN

KLATKA PIERSIOWA           350-500* PLN

OKOLICE SUTKÓW             100-150* PLN

PACHY                                       250 PLN

BRZUCH                             250-350* PLN

LINIA BRZUCHA                  150-200* PLN